Do dzisiaj jeszcze nie opuściły mnie emocje, które towarzyszyły na ślubie Karoliny i Marka. Są cudowną, pozytywną i do tego ogromnie kochającą się parą 🙂 Zadbali o każdy szczegół tego dnia, dzięki czemu można rzec, że ,,zdjęcia robiły się same”:). Zależało mi na tym, aby ten reprotaż chociaż w minimalnym stopniu odzwierciedlał ich charaktery, stąd też dużo spontanicznych i szalonych zdjęć. Bez standardowego  ,,ale my nie lubimy pozować, nie lubimy aparatu” się nie obyło- odpowiedziałam  jak zawsze moim parom- ,,tym lepiej ! ” 🙂 Dzięki temu ta historia jest po prostu prawdziwa …. 

Włączcie muzykę, zobaczcie sami ( nie zraźcie się ilością zdjęć, warto dobrnąć do końca 😛 ) Będzie mi miło, jeśli zostawcie komentarz….

 

 

 

Suknia: Anna Kara

Wesele: Dolina Cedronu

 

 

 

The wedding day…

Related Posts

6 Thoughts on Karolina i Marek- historia ślubna w Dolinie Cedronu + sesja plenerowa

 1. Niesamowite złapanie chwili! ❤️

  Reply
 2. Niesamowity klimat! Czarnobiele przecudowne <3

  Reply
 3. Powiem szczerze, że oglądając zdjęcia(niestety bez muzyki nie chciała się włączyć) byłam wzruszona. Zdjęcia są przecudowne, klimatycznie, świetnie obrobione, nie ma w nich przesady. Wszystko jest naturalne i to jest świetne! A zdjęcia kota mnie rozwaliło! Wydaje mi się, że sala weselna nie była dobrze oświetlona, więc musiało być Ci troszkę ciężko pracować. Ale fotografie są świetne, jestem zakochana, naprawdę! Trafiłam tu przez przypadek, ale na pewno tu wrócę! Życzę świetnych projektów i oby tak dalej!;)

  Reply
  • Bardzo, bardzo dziękuję ! Za docenienie, za to, że chciało Ci się to napisać bo takie komentarze dodają motywacji <3 Sala rzeczywiście mało doświtlona, ale to stanowiło jej urok i klimat:) Ps: Mam nadzieję, że zmuzyką już wszystko ok :))

   Reply
 4. Przepiękne zdjęcia! Niesamowicie ujęte chwilę, sama chciałabym mieć tak wspaniale ujęte wspomnienia! Bardzo dobra robota, gratuluję 😊

  Reply
 5. Olusia, jestem pod wrażeniem jak bardzo się rozwinęłaś! Pamiętam Twoje pierwsze kroczki z aparatem! Zdjęcia są przepiękne, opowiadają cudowna historie i każde następne ciągnie za poprzednim! Widać Twoja ogromną pasję do tego co robisz, brak mi słów!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + 14 =