Cieszę się, że tutaj jesteś!

Jestem Ola, mieszkam w Krakowie i jakiś czas temu zwariowałam na punkcie fotografii, która nie istnieje dla mnie w oderwaniu od ludzi, miłości, wzruszeń i prawdziwych emocji.

Poznawanie nowych historii moich par, podróżowanie, obserwowanie, dokumentowanie, a później obrabianie materiału po prostu mnie uszczęśliwia  A chyba najbardziej moment, kiedy oddaję Wam zdjęcia….

Wszystko zaczęło się w liceum. Swojej drogi w fotografii nie szukałam długo, bo odkąd pamiętam coś ciągnęło mnie do ludzi – a mówiąc naszym językiem – do portretów. Później skończyłam Akademie Fotografii w Krakowie, gdzie mogłam praktyczne umiejętności uzupełnić teoretycznymi.

Cieszę się, że tutaj jesteś!

 

Kocham zachody słońca, spacery i wieczory filmowe – w tych prozaicznych elementach życia codziennego szukam inspiracji do tworzenia kolejnych historii.

Jeśli nie boicie się okazywać swoich uczuć, macie odwagę do spełniania swoich marzeń, macie pomysł na ślub, wesele, cenicie minimalizm, naturę, harmonię… na 100% znajdziemy wspólny język!:)

Każda piękna pamiątka musi być pięknie opakowana. Otrzymujecie ode mnie, najwyższej jakości personalizowany fotoalbum i pendrive. To od Was zależy ich styl – do wyboru rustykalny lub klasyczny.

Zobacz moje portfolio